Fit & Energy

Motto:

Příjměte a milujte své tělo – vykonává pro Vás víc, než si myslíte

Nezáleží na Vašem skutečném věku, rozhodující je Váš biologický věk a ten můžete ovlivnit … imuno-aktivace organismu, řízená detoxikace, relaxační a meridiánové masáže, kraniosakrální terapie, uvolňující protažení Vám přinesou pohodu a Vaše tělo začne žít v opravdové harmonii – zaslouží si to. Pokud nemáte zatím s masážemi zkušenost nebo máte nějaké obavy, začněte s amma masáží vsedě.

Masáže vsedě přes oblečení – rychlá úleva pro každý den

Oblasti šíje, ramen a zad jsou v moderní době pod tlakem přetížení a deformací, které se následně projeví na našem pocitu zdraví a pohody ztuhlostí svalstva s bolestivostí určitých opakovaných pohybů, k nimž jsme zejména v průběhu pracovní doby nuceni nebo jsou součástí našich návyků.

V případě, že není přetížení kompenzováno a uvolněno, bude prostřednictvím reflexních bodů a řídících nervů v kranio-sakrální oblasti a ramenním pletenci ovlivňovat a omezovat funkčnost těla a jeho orgánů, zpočátku sice skrytě ale postupem času o to více. Včasná náprava je poměrně jednoduchá, alespoň jednou v měsíci masáž vsedě, změna návyků a správné držení těla. Samotná masáž trvá 20 minut + 10 minut indikace tří základních zátěží pro prevenci a ozdravení organismu.