Centrum zdraví


Celostní pohled na Váš organismus

umožní Vašemu tělu, mysli i duchu plnohodnotný život, emoční naplnění osobnosti a vyrovnané mezilidské vztahy mezi nejbližšími, v povolání i ve společnosti

Imuno – aktivace orgánů a organismu

EAV je unikátní, zcela bezpečná a neinvazivní metoda jak zjistit orgánové, výživové i emoční zatížení Vašeho organismu mnohem dříve, než se projeví viditelným příznakem či zatěžující nemocí. Zcela přesně pomocí unikátního přístroje (dle dr. Volla) ve spojení s počítačovým programem a výsledky výzkumu v oblasti celostní medicíny MUDr. Jonáše odhalí skryté příčiny těchto disbalancí a jednoznačně, měřitelně stanoví přírodní, informačně doplněné rezonanční přípravky, které postupně a přirozeným způsobem pomohou tělu, aby se uzdravilo dříve, než opravdu viditelně onemocní.

Lidské tělo má neuvěřitelné schopnosti udržovat svoji homeostázu i přes veškeré naše “prohřešky” a ne vždy zdravý životní styl. Tato schopnost ale není bezedná, ikdyž to není na první pohled zřejmé. Stárnutí buněk, jejich omezená regenerace z důvodu poškozované mitochondriální DNA, nárůst zákeřného viscerálního tuku, zvyšování kyselosti organismu s následkem chronických zánětů, stresů a řada civilizačních nemocí – to je jen malý výčet možných potíží, když se o naše tělo a jeho výživu nebudeme řádně starat.

Nenechte se zmást tím, co se většinou v běžné ordinaci dozvíte:

že je to normální, že JIŽ máte na takové problémy SVŮJ věk (ač je Vám teprve 30 …, 40 …, 50 … či dokonce 70 let a více).

TO NENÍ ÚPLNÁ PRAVDA, tak to nemusí být, pokud ovšem nepreferujete systém “vezmi prášek, nic nemusíš měnit”.

Chce to pouze přijít a začít se sebou něco konat.