(post)COVID – Rychlotest imunity

Imunita neznamená pouze viditelnou vnější skutečnost, že nedostanete chřipku či covid. Podstatně důležitější je její skrytá, vnitřní část a faktory odpovídající za rovnováhu tělesných orgánů a funkcí v jejich preklinických, subcelulárních úrovních, které rozhodují o tom, zda, jak intenzivně a na jak dlouho Vás postihne long-covid nebo zda náhle nezkolabujete při Vámi vysněné dovolené z důvodu pro Vašeho okolí zcela nepochopitelných.

Nechte si prověřit svoje hodnoty

biologický věk (+/- oproti kalendářnímu)
homocystein_bilance (mmol)
pH_organismu_stravy
imunita_vlastní_získaná (%)
buněčná toxicita_co2 (%)
skryté chronické záněty_rozsah (%)
riziko syndromu vyhoření, anafyl.šoku_meridián. číslo 0-140 bodů
CPI – index celkové predispozice nemocí – akutní zátěže (zdraví 0,5 — 7,5 krize ==> při vyšší úrovni závislost na silné a trvalé medikaci)
PMI – index polymorbidity organismu – chronické zátěže získané v průběhu života (7,5 a vyšší … ==> rizika kolapsů orgánů)
FPMfaktor rozsahu a rychlosti “devastace” organismu (stupnice vzestupně: 1,0_bezpečný ==> 1,3_rizikový ==> 1,78_fatální)
QTA – faktor vyčerpanosti organismu ( krize <= klesající hodnota … < 1,0 > … vyšší hodnota => zvyšující se imunita)
Kompletní údaje Rychlotestu imunity můžete zakoupit za 1850,- Kč, měsíční paušál vždy pro jednu průběžnou online kontrolu indexů CPI, PMI, FPM a QTA stavu organismu v měsíci již od 750,- Kč. Prosím vezměte na vědomí, že naše měření nenahrazují žádná lékařská vyšetření.

Každý z faktorů se v různé míře a vzájemné kombinaci podílí na vzniku všech “civilizačních” nemocí počínaje alopecií (ztrátou vlasů a ochlupení), celulitidou, obezitou, cukrovkou, alergiemi, depresemi, migrénami, různými druhy rakoviny až po např. snižující se schopnost přirozeného početí ze strany mužů i žen a nežádoucích mezigeneračních (epi)genetických změn na fyzické, mentální i duchovní úrovni.

” Většina populace má svůj biologický věk podstatně vyšší, než kolik si napočítá v kalendáři . . .

Zákeřnost těchto vnitřních změn spočívá v jejich dlouhodobosti. Minimálně deset až patnáct let nedávají o sobě nijak zvlášť vědět a preventivní prohlídky u praktického lékaře o tom nic nezjistí